Няма никой над закона. Оставка на цялото репресивно правителство, което ни върна в милиционерските години на комунистическия следовател Рашков!
Щастлив четвъртък!
Това написа във Фейсбук Костадин Ангелов от ГЕРБ след новината, че арестът на Бойко Борисов е бил незаконен.
Зареждане ...


15:49 / 14.04.2022
610




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.