Повече от 80% от стоките в българските магазини са вносни. Това заяви лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов в кулоарите на парламента, предаде репортер на "Фокус".
Коментарът му идва по повод днешния ден на бойкот на хранителните вериги.
Той отчете, че това е един ден, а на много хора и днес ще им се наложи да пазаруват. Костадинов призовава да се пазарува в малките магазинчета.
"Щем не щем, ще трябва да ядем вносни продукти", каза още Костадинов.
Зареждане ...


16:33 / 13.02.2025
745






Анонимен
на 13.02.2025 г.
Честен ли си бе Манго??
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.