Елена – дъщерята на писателя Николай Хайтов, живее втори живот от седмица насам. 75-годишната дама бе спасена от пловдивски доктори с хирургична интервенция. В момента тя се възстановява под медицински надзор.
"Получих усложнение от жлъчката и се наложи по спешност да бъда оперирана в болницата под тепетата. Беше много страшно състоянието ми, изпаднала съм в безсъзнание", сподели пред "Уикенд" пациентката, която също като татко си се е посветила на писането и има зад гърба си доста книги и статии.
Госпожа Хайтова открай време страдала от проблемния си жлъчен мехур и лекарите я съветвали да вземе мерки. Тя обаче все отлагала операцията.
Зареждане ...


11:10 / 05.09.2022
985






Petar-53
на 05.09.2022 г.
Пожелавам Ви бързо възстановявене г- жо Хайтова.
Kolin
на 05.09.2022 г.
Страшно е да я гледаш!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.