Държавните и правителствени ръководители на държави членки на НАТО в Югоизточна Европа ще се срещнат в София. Това съобщиха от правителствената информационна служба.
Домакин ще бъде министър-председателят Кирил Петков.
На срещата ще присъстват държавните и правителствени ръководители на държави членки на НАТО в Югоизточна Европа. Форумът ще се състои на 28 март в резиденция "Бояна".
Зареждане ...


10:31 / 25.03.2022
979




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.