"За мен някои назначения на служебното правителство будят въпроси, тъй като те са на хора, които са работили активно за ГЕРБ преди това“, каза бившият министър на иновациите и растежа Даниел Лорер.
"От нашия опит със служебното правителство мога да споделя, че всеки един министър има своята воля и може да упражнява своята власт в зависимост от това как се чувства. Надявам се сегашният екип на президента да работи спрямо въжделенията на всеки един от тях“, каза още той пред bTV.
Според него служебното правителство е коригирало работата си спрямо общественото мнение. По думите му енергийната политика не трябва да е разделителна линия.
На въпрос дали е трябвало да платим на "Газпром“ в рубли за газ, Лорер каза, че страната ни не е имала избор и това е била правилната политика.
Зареждане ...


09:32 / 22.08.2022
442




Анонимен
на 22.08.2022 г.
то и ти будиш въпроси с твоето поведение.
nedevbs
на 22.08.2022 г.
Самият Лорер, само като го погледна е много голям въпрос.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.