Министерството на здравеопазването изпрати сигнал до Главната дирекция "Национална полиция“. Поводът е проверка в специализирана болница за лечение на хематологични заболявания. Проверяващите са констатирали, че през последните две години лечебното заведение е бракувало голямо количество скъпи лекарствени продукти.
Министърът на здравеопазването Асена Сербезова е разпоредила и промяна в състава на съвета на директорите.
Зареждане ...


19:49 / 12.04.2022
607




Анонимен
на 12.04.2022 г.
п**ераста Бранимир Спасов е най корумпирания лекар .да заеква докато е жив
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.