Масов бой между пациенти пред Спешното отделение на болницата в Плевен, съобщиха от полицията. На 8 август сутринта екип униформени реагирали на сигнал за скандал пред Центъра за спешна медицинска помощ за масово сбиване.
Пристигналият на местопроизшествието автопатрул установил яростна тълпа. Участниците не се подчинили на устните разпореждания за преустановяване на конфликта. 39-годишен мъж от село Горна Митрополия е блъснал в гърдите единия от полицаите, отправяйки заплахи за саморазправа.
Задържан е за срок до 24 часа. По случая се води разследване и уведомена прокуратурата.
Зареждане ...


16:18 / 09.08.2022
673







Анонимен
на 09.08.2022 г.
А ва те там сичкуту сиган ба бате То там сичкуту наш хора ва
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.