Столичната полиция предприе акция по задържането на нелегални мигранти в близост до НДК в столицата.
Униформените служители на реда сложиха белезници на трима млади бежанци със съмнителни документи. Подобни акции се провеждат почти всеки ден на територията на София, съобщава БЛИЦ.
Акцията стана пред пилоните на НДК.
След проверката униформените отведоха задържаните.
Припомняме, че микробус с 43-ма афганистанци беше задържан в землището на костинбродското село Бучин проход.
До задържането се е стигнало след получена информация за предстоящо транспортиране на мигранти към българо-сръбската граница.
Зареждане ...


17:44 / 07.01.2022
1144






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.