Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков и неговият екип ще представят на пресконференция утре, 27 септември 2022 г., състоянието на автомагистралите на България и визията за тяхното доизграждане и развитие на пътната мрежа.
Пресконференцията ще се състои от 14:00 часа в зала "Пресцентър“ на МРРБ.
Зареждане ...


16:27 / 26.09.2022
465




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.