Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков и началникът на ДНСК Деляна Панайотова ще проверят хода на строителните дейности на интерконектора Гърция – България утре, 2 септември /петък/. На инспекцията са поканени и всички строители на обекта, съобщиха от пресцентъра на МРРБ.
Проверката ще започне от газоизмервателна станция Стара Загора в 11.30 часа.
След това те ще посетят Диспечерския център до с. Стамболийски, Хасковска област, около 13.30 – 14.00 часа.
В инспекцията ще участват и областните управители на Стара Загора, Хасково и Кърджали.
По време на провеждането ѝ ще бъде възможно, при желание, присъствието на журналистически екипи.
Зареждане ...


11:53 / 01.09.2022
449




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.