Министър-председателят Гълъб Донев изпрати съболезнователен адрес до премиера на Обединеното кралство Великобритания и Северна Ирландия Лиз Тръс по повод кончината на Кралица Елизабет II, съобщиха от Министерския съвет.
"Поднасям своите ней-искрени съболезнования на членовете на Кралското семейство и британския народ за загубата“, пише премиерът Гълъб Донев.
Българският министър-председател отбелязва, че Нейно Величество символизира цяла епоха и бе пример за мъдрост, отдаденост към хората и изключително чувство за дълг. Премиерът Гълъб Донев определя Кралица Елизабет II като забележителна личност, посветила живота и делото си на добруването на хората и мира в света.
Зареждане ...


15:03 / 10.09.2022
727




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.