Честта не се защитава с юмруци в пленарна зала, г-н Копейкин. Така Ивайло Мирчев от "Демократична България“ коментира напрежението, което възникна в пленарна зала на 1 юни. В профила си във "Фейсбук“ той пише: "Възпитанието не е нещо, дето го имаш “по принцип", ама “днеска не знам какво ми стана…". Мъжеството не се доказва с агресия. Хулиганските прояви не са мъжество“.
"Мъжество е да поемеш отговорност за постъпките си, а не да се оправдаваш с “ама той понеже ме предизвика". Мъжество е да живееш според принципите, които инак развяваш като знаме. Мъжество е, след като си против това България да приеме еврото, да си обърнеш спестяванията в рубли, за да дадеш личен пример“, пише още Ивайло Мирчев.
Зареждане ...


16:45 / 03.06.2022
647




Анонимен
на 03.06.2022 г.
Това го казва човек, който се захранва чрез НПОта с американски доларчетата. Истински "родолюбец"!
Анонимен
на 03.06.2022 г.
Подлогата на Путин няма да прави така хаххахаха, те такива като него само за това стават ( и да им с***т в устата )
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.