Вчера около 19.45 часа на айтоската улица "Ради Боруков" пред дом № 1 А, л.а. "Мазда 3", с бургаска регистрация, управляван от 21-годишна айтозлийка, навлизайки в лявата пътна лента за заобикаляне на паркирани МПС, блъска насрещно движещото се 6-годишно момче от Айтос, което е на карало велосипед. Детето е получило фрактура на дясното бедро. То е настанено в за лечение в отделение "Ортопедия" на болница "Дева Мария".

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

09:07 / 05.08.2022
778







Анонимен
на 05.08.2022 г.
А къде е майката да го наглежда това 6год дете... Сигурно седи на някоя пейка и чопли семки със някоя друга клюкарка от входа... Всеки ден ставам свидетел на това нещо, а накрая лапетата изяждат някой друг шамар от така наречените си родители... Защото видиш ли ти клюката е по важна от това да наглеждаш детето си...едно време имаше контрол от родителите... Караш само на тротоара или във парка... Никакво излизане на пътя... А сега е пълна анархия и не знаеш кой от къде, ще изскочи я със тротинетка, я със колело... Жалко за водача на автомобила... Пак ще я обвинят със сигурност за несъобразена скорост във населено място... Или както обичат КАТ да отчита от скоро време, че са дрогирани или пияни....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.