Снощи около 22.20 часа на главната алея в Слънчев бряг до бензиностанция "Петрол" в посока Несебър, служители от Районно управление - Несебър спрели за полицейска проверка л.а. "Мерцедес А 170", с бургаска регистрация, управляван от 33-годишна украинска гражданка, постоянно пребиваваща в София. Полицаите установили, че жената шофира след употреба на алкохол с концентрация - 1.98 промила.
Украинската гражданка е задържана със заповед за задържане за срок до 24 часа. Работата по случая продължава
Зареждане ...


16:44 / 30.03.2022
410






ДедМороз
на 30.03.2022 г.
Постоянно пребиваваща, значи най-вероятно живееща тук от години бесарабска българка, ама вие за такива не сте чували, нали? Комунистически подлоги злобни!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.