Свободното падане на Просто Правителството на Подмяната Продължава! 70% или над 2/3 от хората в България казват "Не" на управлението на четворната коалиция.
За съжаление, това не ме радва, защото означава катастрофа! За народа и държавата ни!
Без война, ние сме в режим на окупация на изпълнителната власт от няколко семейства и некомпетентния им шуро-баджанашки кръг, който подлага на икономически геноцид всички българи. Резултатите са бедност и оцеляване на ръба, докато Про Премиерът ни уверява, че Просто Правителството му набирало скорост. Не ми се мисли какво ни чака, когато наистина достигне максималната скорост... В кражбите и съсипването на Българи.
Това написа във Фейсбук профила си Младен Маринов.
Зареждане ...


17:14 / 16.05.2022
716




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.