Младежи стреляха по автомобил в центъра на Казанлък. Счупен е задния прозорец на колата. Сигнал за стрелбата е подала жена, станала свидетел на случката.
Според нея младежите са били непълнолетни. Пистолетът не е бил боен, а вероятно - въздушен или с пластмасови топчета. Полицията издирва извършителите, съобщава Нова тв.
Зареждане ...


14:26 / 29.03.2022
596






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.