Млади лекари от Русе излязоха с отворено писмо към обществото и институции. Те призоваха да се постигне толерантност и разбиране между лекари и пациенти. Приканиха и колегите си от страната, и пациентските организации да ги подкрепят.
"Трябва да има диалог между пациентските организации и лекарския съюз, за да се стигне до корена на проблема", каза в ефира на Нова телевизия д-р Петя Кашукеева, УМБАЛ "Канев"-Русе.
Зареждане ...


10:38 / 18.02.2022
649





Мостунов
на 19.02.2022 г.
Има "лекари" и ЛЕКАРИ. Знаете го много добре. Вижте гредата в собственото си око, преди да гледате сламката в чуждите. Особено днес, в контекста на ЛЪЖАТА К19...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.