Много пиян шофьор предизвика катастрофа на АМ "Тракия". От полицията съобщиха, че вчера около 19.15 ч. на пътен възел "Карнобат", на изхода от магистралата в посока Карнобат, настъпва пътен инцидент с материални щети. Единият от водачите – 45-годишен бургазлия, управляващ лек автомобил "Мерцедес С 500", с бургаска регистрация, е дал положителна проба за употреба на алкохол с концентрация 1,86 промила.
Водачът е задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


10:09 / 23.08.2022
536







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.