Морето "отхапа" голяма част от познат на хиляди българи и чуждестранни туристи наш плаж, предава човекът на Plovdiv24.bg по Южното Черноморие. Става дума за северния в Приморско.
Причината - много силен вятър и големи вълни, които заляха почти цялата плажна ивица. Местен жител сподели, че такова нещо обикновено се случва в късна есен и през зимата, когато ветровете са още по-силни, но е необичайно за летния сезон.
Над Черноморието утре облачността ще е променлива. Слаби валежи ще има само на отделни места рано сутринта. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са 22-25°. Температурата на морската вода е 24°-26°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала, което означава, че отново ще е бурно като днес.
Зареждане ...


17:42 / 03.09.2022
899






Жоро Ламята
на 04.09.2022 г.
Сензация - водата е мокра :)
MEH
на 03.09.2022 г.
СЛАГАМ СИ ГО НЯКЪДЕ...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.