В центъра на столицата е станала катастрофа. Инцидентът се е случил на  булевард "Васил Левски" в посока Сточна гара след паметника на Васил Левски, научи Sofia24.bg. В 13:15 часа е получен сигнал за ПТП между автомобил и мотоциклет, съобщиха от пресцентъра на МВР за нашата медия. Мотоциклетистът е прегледан от медицинско лице. 

Временно е затруднено движението в района на инцидента. Шофирайте внимателно. 

В групата "Катастрофи в София" бяха публикувани снимки от мястото на инцидента. Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа Facebook:

- На това място редовно се прави обратен и го отнасят мотористите.

- Отнасят го, защото не спазват ограниченията.

- Съдейки по мотора, този път е било в ограничението.

- Но масово не спазват и претендират, че за мотор не можело/трябвало да се спазват. И после като попаднат в подобна ситуация няма време за реакция.

- Какво задръстване в неделя, когато столичани са по родните си места?

- Има вече.

- Тези докога ще се пречкат? Вървим към зима, да си купят коли! 

- Ей, все мотористите са ви виновни, че в колите говорите по телефона и не гледате къде карате.