Мъж отмъкна кутия с дарения за дете с аутизъм от магазин в столичния квартал "Младост". За това сигнализира бащата на детето в социалните мрежи.
Кражбата е станала в началото на седмицата. Камерите в хипермаркета са запечатали действията на крадеца. Вижда се как крадецът първоначално пуска монети в кутията, а след това я задига.
Разходите за лечението на 4-годишното момченце са над 6000 лева на месец - сума, която е непосилна за семейството.
Добрата новина е, че вчера мъжът е задържан и парите вече са възстановени.
Зареждане ...


13:57 / 29.06.2022
596






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.