38-годишен мъж е паднал от третия етаж на къща в Благоевград. Той е транспортиран в Пиригов с политравма, поссочват от полицията. Сигналът за инцидента е подаден в 2.20 часа през нощта от Старо Струмско.
Първоначално пострадалият е приет в частната болница, след което е транспортиран за столичния "Пирогов" с множество фрактури на крайниците.
Полицията работи по случая.
Зареждане ...


09:41 / 07.09.2022
517







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.