Мъж на 62 години е починал в Тетевен, след като е скочил от четвъртия етаж на болницата в града. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Ловеч.
На място е извършен първоначален оглед, като следи от насилие не са установени.
По случая е образувано досъдебно производство. Тялото е транспортирано за аутопсия в МБАЛ - Ловеч.
Зареждане ...


10:47 / 15.06.2022
486






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.