Неадекватен мъж се скри в ствола на Стария бряст в Сливен, съобщиха от областната полиция в града.
Сигналът е подаден на телефон 112.
Мъжът на 45 години се скрил в ствола на дървото и започнал да хвърля камъни и дървесна кора по минувачите. Според свидетели мъжът е бил дрогиран.
Извършителят е нарушил оградата, с която е заобиколено дървото и нанесъл щети по него, опитвайки се да премахне укрепителни елементи от ствола му.
Зареждане ...


09:56 / 16.05.2022
723






Анонимен
на 16.05.2022 г.
Откачалка,сър.
Анонимен
на 16.05.2022 г.
Трябва да се прибират подобни индивиди а не да бъдат на свобода и да застрашават здравето и живота на хората.Да се лекуват адекватно, стига с това безхаберие.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.