На протеста пред Министерски съвет присъстват депутати, бивши министри и симпатизанти на ГЕРБ, предава репортер на Sofia24.bg.
Очакват се хора от цялата страна. Има граждани, които казват, че са на площада не защото симпатизират на ГЕРБ, а защото са потресени от поведението на управляващите и най-вече нареждането на Бойко Рашков.
Това е първият протест на партията, откакто тя е в опозиция.
Пред сградата има засилено полицейско присъствие.
Зареждане ...


10:01 / 18.03.2022
643






Harp
на 18.03.2022 г.
Полицията няма ли да направи нещо по въпроса с неразрешените митинги на ОПГ? Там зад колоните има доста място-само напомням!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.