Километрични опашки се образуват на граничен пункт "Калотина“ и преминаването става бавно.
В понеделник се наложи стотици шофьори да чакат с часове, за да преминат.
Причината е засиленият трафик през летния сезон, както и на прибиращите се гастарбайтери.
Наши сънародници от сръбския Димитровград сигнализират, че губят часове в задръстването, за да отидат на работа в България, предаде бТВ.
Зареждане ...


10:03 / 02.08.2022
897






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.