Над 10-километрова опашка от коли се е образувала на Западната дъга на Софийския околовръстен път в понеделник сутринта. Причината е ремонт. Оттам минава трафикът от Сърбия и към Румъния, предаде Нова телевизия.

Има закъсал автомобил. Институциите призовават шофьорите да използват обходен маршрут през града.

Повече можете да видите във видеото.