Над 10-километрова опашка от коли се е образувала на Западната дъга на Софийския околовръстен път в понеделник сутринта. Причината е ремонт. Оттам минава трафикът от Сърбия и към Румъния, предаде Нова телевизия.
Има закъсал автомобил. Институциите призовават шофьорите да използват обходен маршрут през града.
Повече можете да видите във видеото.
Зареждане ...


10:23 / 01.08.2022
444






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.