Днес, в 11:20 ч. на спирка на градския транспортр намираща се пред СУ "Св. Софроний Врачански" (срещу кино "Фейсис") в ж.к "Тракия", намерих забравена дамска чанта с лични вещи, ключове и известна сума пари, пише в свой сигнал до Plovdiv24.bg гражданин.
В чантата няма документи или мобилен телефон и няма начин да се разбера кое е лицето и да се свържа с него.
Направи ми впечатление, че на спирката стояха две момичета на видима възраст 13-15 години, които в 11:22 ч. се качиха на автобус №29 и след това чантата остана безпризорна на пейката на спирката.
Телефон за връзка с човека, който е намерил чантата: +359886862728
Зареждане ...


15:35 / 22.08.2022
611






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.