Никола Михайлов, който бе обявен за издирване от свои близки, е намерен. Той бе в неизвестност в продължение на пет дни.
За последно младежът бе видян на Централна автогара София.
"Скъпи приятели, с огромна радост мога да споделя, че Никола е намерен! Не знам как да изразя благодарността си към полицаите от първо районно управление в град Плевен за вниманието и разбирането", написа майката на Никола.
Тя уточни, че Никола е в болница, но е в добро състояние.
Не се съобщава какво е довело до приемането на младежа в болничното заведение.
Зареждане ...


14:48 / 19.07.2022
815






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.