Снимка на камион, който има на заднача част стикер на Васил Левски и надпис "Горд българин", се появи във "Фейсбук". В мрежата не пропуснаха да обидят и нападнат притежателя на камиона, видя Sofia24.bg.
Ето и някои от коментарите под публикацията:
Поне да си изчисти камиона;
С какви дела може да се похвали "гордият българин", освен с курдисване на лик на национален герой на най-мръсната задна част на този камион;
Псевдо-патриотщина;
Дела трябват, а не стикери;
Не, мястото НЕ е подходящо;
И през това време на светофара си изхвърля фаса навън - класика.
Зареждане ...


11:28 / 20.01.2022
492






el_shaman
на 20.01.2022 г.
Той поне това е направил...
Анонимен
на 20.01.2022 г.
няма угодия
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.