Още преди обед на Велики четвъртък на ГКПП "Маказа-Нимфея“ се образуваха опашки от автомобили, научи Sofia24.bg.
От публикации в социалните мрежи става ясно, че колоната върви сравнително бавно. Потребители споделят, че по обед днес, е работело само едно гише на пропускателния пункт.
Около обяд опашката от автомобили е стигала на 200 метра след бензиностанцията, която е най-близо до гръцката граница.
Още кадри вижте в галерията ни.
Зареждане ...


16:25 / 21.04.2022
675






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.