Рано тази сутрин опашки се извиха на ГКПП "Маказа", видя Sofia24.bg. Снимката, която виждате е от 6:50 ч., а пложението към този момент е горе-долу същото. Пътуващи съобщават, че 3 гишета работят, а границата се минава за около 27 минути.
Припомняме, че през уикенда се очакват високи температури затова много българи явно са решили да прекарат почивните дни на плаж в Гърция.
"Има малка опашка, но организацията е супер", коментира нашенец във Фейсбук.
Зареждане ...


10:49 / 04.06.2022
1346






Speaker
на 06.06.2022 г.
Горивата били скъпи, храните били скъпи. Суровините поскъпнали. Нищо не може да го уплаши българина...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.