Неадекватен англичанин потроши оборудване в един от най-елитните хотели в Банско.
Вчера около 2.30 часа той започнал да чупи каквото види в стаята му и коридора. Унищожени са огледало и нощна лампа. Има и увредени стени по коридора.
На мястото веднага е изпратен полицейски екип, който установил, че по тялото на 45-годишния британец има порезни рани.
Пострадалият е транспортиран до медицинско заведение, където му е оказана помощ. Материалните щети са за около 5000 лева. Уведомена е прокуратурата в Разлот, а в полицията в Банско се води досъдебно производство, съобщава "Телеграф".
Зареждане ...


12:38 / 21.01.2022
430






aahasfer
на 21.01.2022 г.
Пияни английски животни!Кората на световното лайно!
Чичо Ичо
на 21.01.2022 г.
Това е в следствие на ваксините. Питайте Мангъров той знае
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.