Небивал интерес проявяват хората към новата услуга на веригата "Кауфланд" - "Kaufland Card". Кадри бяха публикувани в социалните мрежи, видя Sofia24.bg. Конкретната снимка е от магазин във Враца, но потребители коментират, че положението е същото в София и други големи градове.
"Направо бях потресена в понеделник от опашките... Мислих, че пак са пуснали някаква версия на олио за левче... То си е и тъжно, де.... само пенсионери", пише жена под снимката.
Уточняваме, че картата е част от лоялна програма на "Кауфланд". С нея хората могат да се възпозлват от специални отстъпки, игри с награди, купони и други предимства, предоставени от веригата.
"Ако все още не си се регистрирал, не чакай дълго! Грабни физическа карта от Инфoрмация във всеки наш филиал или се регистрай бързо и лесно в мобилното приложение на Kaufland K-App! На тази страница ще научиш повече за предимствата, които Kaufland Card ти носи", пишат от веригата в официалния си сайт.
Зареждане ...


15:06 / 20.05.2022
785






Facepalm
на 20.05.2022 г.
Естествено че на опашката са само пенсионери, те не знаят що е то виртуална карта.
Oligarh
на 20.05.2022 г.
И млади хора се редят за въпросната пластика и това е най-тъжното: толкова много неграмотно население!
Linchpin
на 20.05.2022 г.
На толкова идиотско приложение скоро не бях попадал! Регистрацията е някакво безумие.Програмиста явно е завършил в някакъв кръжок. Аз лично ще се въздържа да ползвам услугите на Кауфланд, поне докато се наиграят с новите си изг... приумици!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.