"Какъв неграмотен катарзис... Като изригване на вулкана Везувий е... ". Така журналистът Стефан Ташев определи публикация на пиарката на "Продължаваме Промяната" Диана Дамянова във Фейсбук. Той е направил и корекция на текста.
Ето и оригиналния текст на Дамянова. Публикуваме го без редакторска намеса:
РеZидентът Радев се изказа.
На път за Испания, където явно има много важна държавна работа каза, че българската суверена политика трябвало да се прави в България, а не да се посещават някакви си военни зони. Той това не го одобрявал.
Каза още, че левите хора били против войните -ерго десните са ЗА войните.
Добави за капак, че да окажеш помощ на Украйна било първа стъпка към включване във войната.
Не ме интересува какво казва реZидента.
Проблемът е, че два пъти гласувах за него - веднаж срещу Борисов и втори път, пак срещу Борисов.
Големият въпрос пред мен е, дали признат грях е половин грах.
Въпреки, че и половината от греха да съм гласувала два пъти за руски реZидент е непосилна тежест.
Редакцията, която е направил журналистът Стефан Ташев, можете да видите в галерията ни.
Зареждане ...


14:23 / 29.04.2022
499




Hikaru
на 29.04.2022 г.
Сарказъм: Да даваме ракети, танкове, самолети, направо всичките си ядрени бойни глави да изнесем за Украйна! Нека жертвите са на в хиляди а в милиони! Нека инфлацията скочи до 200% и нека дарим по 15 заплати за патрони! Както сме трънгали - защо да спираме с Украйна? Да дарим оръжия и на кюрдите в Ирак, която също е суверенна държава, нападната от съседна Турция. Опа, вярно, там е специална операция, както беше и в Афганистан, Сирия и на още сумати места по света. Добре, какво печели България, ако дадем оръжия? Какво губи? Ще спечелим ли войната с нашите калашници? Ще се откаже ли Русия или просто обричаме още сумати народ на страдание и смърт? Победа ли е, ако Украйна спечели войната след 3 години, а след 5? Ако признаят 2те "автономни републики" какво губят? Нали точно техен депутат се беше изказвал, че там живеели 1.5 милиона безполезни гърла...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.