Верижна катастрофа с участието на три автомобила, причини задръстване малко след тунела на столичния квартал "Люлин" в посока центъра на града. Снимки от инцидента бяха публикувани в групата "Катастрофи в София" във Фейсбук. Няма официална информация за пострадали хора.
Припомняме, че в района на катастрофата движението е затруднено, защото се извършва ремонт на тунела. Поради тази причина, автомобилите се движат двупосочно само в северното платно.
Ето как потребителите на социалната мрежа коментират катастрофата:
- При такова задръстване да се ударят 3 коли си е направо талант.
- Половин тунел работи и пак се удариха.
- Мокро + гуми от дЕда му + телефончето в ръка + силно недоспиване + неспазване на дистанция защото "на мен не може да се случи" = случи се.
- Плюс употреба на синтетични наркотици, марихуана, шофьорска книжка от групата BGmilf в Телеграм за една средна заплата и газ до ламарината и после какво стана... ми стана...
- Много сложен и прокълнат е този тунел. Вече 1 лента са го направили и пак се удрят...
- Така е. Знаят да назубрят листовките и дотам.
- Мислят бавно ли?
- Леле, колко некадърници живеят сред нас. Това да се движи колата през задръстване и маймуна ще го направи без да се удари.
Зареждане ...


11:36 / 12.08.2022
961




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.