За съжаление сме свикнали да виждаме как на плажа туристите много обичат да "садят“ разни неща. Предимно фасове.
На плажа в Черноморец, обаче, поникна истинско растение, което даде и реколта.
"Заповядайте на зеленчуковия плаж в с. Черноморец“, пише във Фейсбук развеселен автор на любопитна снимка.
На нея се вижда как на плажа растат домати. Поникнал е цял корен, от който са се родили вече няколко домата, още зелени, пише "Блиц".
Някой грижлив човек пък им е поставил малки колци и е привързал стръковете към тях.
"Където не го сееш, там никне. Природата е всесилна!“, довят се коментиращи.
"Миналата година някой е ял домат там и тази година е поникнал“, предполага мъж.
Друг демонстрира малко по-голямо въображение: "Някой го е напънало на плажа“.
Зареждане ...


13:30 / 03.09.2022
779






Анонимен
на 04.09.2022 г.
И на Паша дере има, хората от караваните си ги гледат лятото
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.