Бившият регионален министър и член на ГЕРБ - Николай Нанков написа култов коментар за снимката на бившия премиер Кирил Петков и шефката на кабинета му Лена Бориславова.
"Вървят ли двама на дълъг път.
Парапет да няма, не ще се спрат…", написа Нанков.
Припомняме, че това напомня за предходен скандал, в който са замесени Бориславова и Петков. Преди се бе появило видео, за което се твърдеше, че именно те двамата влизат в апартамент. Спор в мрежата бе породен от това дали има, или не парапет в коридора и къде е ръката на мъжа от клипчето.
Зареждане ...


22:16 / 02.08.2022
1336




Анонимен
на 03.08.2022 г.
Кога ще пораснеш зелена тиква тандем чудесен с ББ
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Не се знае вие с Бойко ще варвите двама беше палето в джипа слуга ...не се занимавай с измислени клюки напиши нещо умно...но не си
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Под тяхното ниво сте! Просташки политики са извън модата!
Потребител 1
на 03.08.2022 г.
Колко трябва да си нещастен, че да видиш нещо което го няма? Явно искат някой тях да ги хване за ръка. Относно снимката, всеки може да увеличи и да види, че никой никого не държи.
bigi
на 02.08.2022 г.
Добре че се е ориентирал да пише, че като говори нищо не му се разбира на горкия.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.