Лидерът на БСП Корнелия Нинова обвини лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в лъжа след изказването на Борисов по време на посещението му в торовия завод в Димитровград.
"Борисов, чу ли какво ти казаха днес в "Неохим“? Или си направи разходка за пиар? Отиде само, за да хулиш предишното правителство и да жалиш за служебното ли?
Отговори на ръководството на завода и на работниците. Отговори на 28 000 ръководства на предприятия, които ползват газ и на 250 000 работници. Те виждат спасение за завода и за работните си места във възобновяване на доставките от "Газпром“, а преди десет дни ти обяви 6 закона, които ще приемеш в следващия парламент. Първият от тях е пълно спиране на отношенията с "Газпром“ и 100 процента диверсификация.
Не ти ли е неудобно да се подиграваш с неволите на семействата от региона? Какво решение им предлагаш? Никакво. Хора, не вярвайте на това лицемерие За да се върне на власт, Борисов е готов да ви лъже от сутрин до вечер", написа лидерът на БСП във Фейсбук.
Зареждане ...


13:08 / 13.08.2022
1071




Анонимен
на 13.08.2022 г.
НИНОВА ТИ ЛЪЖЕШ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД АЛЧЕНА КОМУНИСТКА ЗА ВЛАСТ И ПАРИ С ГУЦАНОВ СТЕ СИ ЛИКА ПРИЛИКА.
Rodi80
на 13.08.2022 г.
Нинова От Теб по Голяма Лъжкиня няма с Дружката ти Гуцанов сте най Крадливи и Алчени за Власт.
Amur
на 13.08.2022 г.
Ооо.ТИ СИ НАЙ -ЧЕСНАТА.ОТ ТЕБ ПО ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ НЯМА.КОЛКО ПЪТИ СИ ПОДАВАШЕ ОСТАВКАТА МА.ЧЕРВЕН БОКЛУК.
el_shaman
на 13.08.2022 г.
Боко лъже,за да се върне,а ти лъжеш,за да останеш и къде е разликата?Може би в това,че ти с лъжа се добра до властта! Боклуци негодни...
Cujo
на 13.08.2022 г.
Бойко може би лъже, но ти дърта маймуно си абсолютна отврат!!!
filibe
на 13.08.2022 г.
Нинова,мисли за БСП,защото не искам да те няма в политиката.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.