Джип се запали на автомагистрала "Тракия", около 100-ния километър в посока София.
По информация на свидетели в автомобила е имало десетина мигранти, мъже, видимо изплашени. Шофьорът е избягал.
В социалните мрежи се появиха и снимки от магистралата.
"104 километър посока София, запалена кола в аварийната лента. Движението се пропуска, но бавно, внимавайте. Не изглежда да има ранени", пишат потребителите.
Зареждане ...


19:00 / 30.08.2022
633







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.