Фонтанът в Южния парк в Несебър е осъмнал днес с гъста пяна, съобщиха читатели на Burgas24.bg. Предполага се, че в късните часове снощи в него е изсипан препарат за почистване на съдове.
Подобни действия зачестяват у нас. Само преди дни непълнолетни направиха същото в Благоевград. Препаратът създаде пяна, която е опасна за функциите на помпите в съоръжението.
Зареждане ...


09:32 / 26.05.2022
788






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.