"Не губя равновесие от високото и не търся вратичката на закона". Това каза служебният премиер Гълъб Донев по време на церемонията по встъпването в длъжност на служебния кабинет.
"В такъв момент обикновено се изказва благодарност за доверието и се заявява готовност за справяне с огромната отговорност, с която е свързан постът на министър-председателя. И аз ще го направя, защото знам от личен опит, че отговорността към хората и тяхното доверието те пазят от загуба на равновесие, без значение колко високо в управленската йерархия в държавата се намираш", поясни той.
Зареждане ...


12:22 / 02.08.2022
808




Анонимен
на 02.08.2022 г.
Успех!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.