Магазин в "Свети Влас" дава 5000 лева награда за информация за мъже, които са ги обрали.
Двамата мъже откраднали стоки на стойност 2160 лева. Подаден е сигнал до полицията, но крадците още не са задържани.
"Единият мъж е с шарена тениска, а другият е със синя тениска и бяла шапка. Те са идвали и преди това, а за кадрите сме сигнализирали полицията, но няма развитие", каза пред Нова телевизия собственичката на магазина Таня Иванова.
Повече можете да видите във видеото:
Зареждане ...


09:41 / 21.07.2022
715







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.