Назмие Гюлмаз твърди, че разбира от всички билки и тревисти растения. Възрастната дама дори споделя, че се храни предимно с тях. "Само с тях се храня, зиме и лете, познавам ги и няма страшно“, коментира тя, предава 24rodopi.com.
Жената живее скромно, а за да изкара някой лев - продава билки за лечебна цел.
"Опасна жена!“, казват по нейн адрес в кърджалийския квартал "Боровец“.
Зареждане ...


15:25 / 05.05.2022
915






Анонимен
на 05.05.2022 г.
Авторът казва да пасем трева.Здравословно и икономично е и ще спестим за ток и парно.
Анонимен
на 05.05.2022 г.
Дама!?!? ба*ти и циганката... Дама!!!
Анонимен
на 05.05.2022 г.
Всъщност, какво искаше да каже авторът с този материал? Вие разбрахте ли?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.