Областният управител на Кърджали Даниел Делчев се среща със строителите на интерконектора България - Гърция в петък. Целта е изчистване на детайли по строителството на съоръжението, за да може общината да го приеме без забележки.
В четвъртък регионалният министър Иван Шишков обяви, че част от поетите ангажименти не са завършени. Оказало се, че строителят не подава документите с нужното темпо, а вече изградена инфраструктура не отговаря на изискванията.
Зареждане ...


08:38 / 09.09.2022
337




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.