Частично бедствено положение е обявила община Карлово тази сутрин за всички селища западно от града. Причината – проливни дъждове и повишаване нивото на реките.
Най-опасна е ситуацията по долината на река Стряма. Там има скъсана дига, съобщи кметът на Oбщина Kарлово Емил Кабаиванов за bTV.
Водата е влязла в класните стаи на училището, които днес бяха почистени
Той уточни, че са наводнени поне 10 къщи в село Богдан. Евакуирани са седем дущи, няма пострадали.
Зареждане ...


09:30 / 02.09.2022
506




oqta1
на 02.09.2022 г.
Коги сякохте дървата- ни ривахти
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.