На 1 октомври президентът Румен Радев ще бъде домакин на церемония за официалното пускане на газовата връзка с Гърция, съобщиха от пресцентъра на държавния глава.
"На 1 октомври, събота, държавният глава Румен Радев ще бъде домакин на церемонията по повод официалното въвеждане в експлоатация на междусистемната газова връзка Гърция-България".
Събитието ще се проведе в зала 3 на Националния дворец на културата в София, сатава още ясно от съобщението, разпространено до медиите.
Зареждане ...


16:17 / 19.09.2022
585




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.