Четирима са загинали в следствие на пожар в дом за стари хора във Варна, разположен близо до болница "Св. Марина", съобщиха за Радио Варна от Областна дирекция "Полиция".
Гасенето на огъня все още продължава.
Това е втори инцидент с възникнал пожар в дом за стари хора в последните шест месеца във Варненска област. През ноември 2021 г., деветима от общо 58-те обитатели на старческия дом в село Рояк "Топъл дом", община Дългопол, загинаха в пожар.
Зареждане ...


08:37 / 08.05.2022
817






Elestar
на 08.05.2022 г.
Интерсно и поредното доказателство , че институции в България не вършат абсолютно нищо , но всичките те взимат пари ... Нали имаше проверки , нали бяха напарвили всичко възможно да не се случва ... :( :( :( Или това е поредния метод за намаляване на застаряващо население...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.