В петък вечер, около полунощ, напълно е изгоряло заведение, находящо се на плаж "Кабакум- север“.
Пожарникарите не са открили улики за престъпление, а причините довели до унищожителните пламъци са в процес на изясняване.
По случая е образувано досъдебно производство, съобщиха от пресцентъра на полицията във Варна.
Зареждане ...


10:50 / 14.03.2022
448






Анонимен
на 14.03.2022 г.
Като няма държава няма и община Да направят закон за запалено заведение да се отнема лиценз и ще видите как ще секнат палежите завинаги
Анонимен
на 14.03.2022 г.
Баце Киро има още много работа да върши, корупцията в България не намалява
Жоро Ламята
на 14.03.2022 г.
Ами те (собствениците) играят с полицията и застрахователите, защото едва ли тук се намират такива подпалвачи като по филмите, които го правят "по план" за да не си личи умисъл.
Анонимен
на 14.03.2022 г.
Още едно запалени нарочно от собствениците си
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.