Полицейски служители установиха извършителите на кражба на 20 тона фрезован асфалт, собственост на Агенция "Пътна инфраструктура", от участък на главен път София-Варна, съобщиха от ОД на МВР във Велико Търново.
Сигналът е получен вчера. От специализираната проверка се разбира, че в периода от 8 до 10 ноември двама мъже на 50 и 61 години са извършили кражбата с товарен автомобил.
По случая е започнато разследване.
Зареждане ...


11:38 / 11.11.2022
266







Милен Попов
на 11.11.2022 г.
Вече асфалта почна да се краде, ей няма нещо дето Българина да не може и да не иска да открадне.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.